GüncelManşet

Özgecan’ın katili Altındöken’in ölü bulunduğu iddia edildi

İstanbul: Özgecan Aslan’ı hunharca katleden Suphi Altındöken’in cezaevinde ölü olarak bulunduğu iddia edildi. Sosyal medya üzerinden yayılan iddiada Altındöken’in 09.40 sıralarında koğuşta ölü öne sürüldü. Altındöken’in tutsakların öldürdüğü ileri sürülüyor. Konuya ilişkin özgür gelecek gazetesi olarak Mersin Baro Başkanı Alpay Antmen ve Özgecan Arslan’ın ailesinin avukatı Sevim Küçük ile bir görüşme gerçekleştirdik. Gazetemize yapılan açıklamada böylesi bir iddianın kendilerine de ulaştığını ancak konunun netleşmediğini belirtti.

Öte yandan Özgecan’ın katillerinden Fatih Gökçe’nin avukatı Nazmi Karataylı ile de bir görüşme gerçekleştirdik. Konu hakkında umursamaz bir tavır sergileyen Karataylı konu hakkında bilgi vermedi. Karataylı’nın daha sonra telefonunu kapadığı görüldü.

Öte yandan evrensel gazetesi Altındöken’in ölüü ile ilgili olarak ölüm iddialarının asparagas çıktığına ilişkin bir haber yayımladı. Öte yandan Ötekilerin Postası facebook hesabı da hapishane yetkilileri tarafından ölüm iddialarının yalandığına ilişkin bir haber yayımladı.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu